Youtube Pazarlama 101:! Her şey Bilmeniz Gereken

! Sen Youtube pazarlama iş artırılması için ne kadar önemli duymuş olabilir. Eğer bu sizin için ne anlama geldiğini farkında değilseniz, korkmayın. Hepiniz bu makaleden bilmeli göreceksiniz.

youtube marketing

Sitenize bağlantılar paylaşmak için Youtube kullanın. Haftada bir yazı yazma ya da bu nedenle düzenli olarak daha fazla içerik oluşturmak bir video blog başlatılması denemelisiniz. Kaliteli içerikler oluşturursanız Kitle Youtube güncellemelerinize abone olacak. Eğer eşya veya videolarında Youtube kampanya söz emin olun.

Youtube reklamları kullanmayı düşünün. o hizmet ve ürünleri tanıtan geldiğinde normal gönderme ancak bu kadar ekler. Belirli kanala daha fazla ulaşmak için, Youtube bazı reklamlar almalı. Onlar çok pahalı değildir ve fark bir dünya yapabilirsiniz.

Bir diyalog olarak Youtube düşünün. Birçok insan kitleleriyle AT Youtube pazarlama, konuşma başladığında. Eğer izleyici İLE konuşmalıyız. Onlarla sohbet ettiğimizi gibi, onlara bir şeyler duyuruyoruz gibi değil hissedin. Youtube sosyal bir ortam olduğunu unutmayın. Sen sosyal olmak gerekir.

Sağlanan analitiği aracı setinin kullanımı Insights olun. sayfanızın parçaları trafiğini çekiyor ve sadece sizin için sorunlu olanları neyi Insights gösterir. Sen Insights verilerin kullanımı ziyaretçilerin sayfanıza daha fazla ziyaretçi çekecek olan görmek istediğiniz göre sayfanızı ayarlamak için yapabilirsiniz.

Youtube sayfasında kaydolma karşılığında bir şeyler sunun. ziyaretçilerin sayfasından kayıt olması işiniz hakkında devam eden diyalog açısından geliştirecek sağlar. Böyle bir çekiliş bir giriş olarak, onlara bir şey sunan sayfanızda kayıt ve değerli potansiyel müşteriler ile iş sağlayabilir daha olası hale getirir.

YouTube'da sonrası zamanlama aracı kullanın. Düzenli mesaj tutulması yerine, onları birlikte topaklanma ve sonra daha fazla ziyaretçi çekecek, oturup sayfadan ayrılmadan. Eğer inanmıyorsanız size, haftalık veya günlük mesajları yapmak Aynı anda birkaç zaman nötr mesajları oluşturmak ve daha sonraki bir tarihte görünecek şekilde ayarlayabilirsiniz gelecekte zaman olacaktır.

Sayfanızı neden var olduğunu düşünün. basitçe şirket ve yeni ürünler hakkında kelime çıkmak çalışıyorsunuz? Veya, sayfa müşterilerinizle daha iyi iletişim için bir forum olarak çalışıyor? Yapmanız sayfanızı istediğini net bir resim var sonra, pazarlama hedefleri üzerinde neden daha fazla öğrenemiyorum çalışmaya başlayabilir.

Bunu her Youtube güncellemesinde Kullanım fotoğraflar. İnsanlar Youtube fotoğraflara bakmayı seviyorum. daha görsel bir post, aslında biraz viral olma vardır daha iyi bir şans. Yani herhangi bir fırsat görsel pas almak için izin vermeyin, senin hızla bir yazı dışarı almaya çalışırken bile. görsel büyük yapmak için zaman ayırın.

! Youtube size yakın olanlar ile sosyalleşme için değil sadece. Ayrıca uzanmak ve işinizi büyümesine yardımcı olmak için Youtube kullanabilirsiniz. pek çok kullanıcı bu sitede olduğundan, neden sizin yararınıza olduğunu kullanmayın. Bu makalede paylaşılan ipuçlarını kullanın ve işinizi büyütmek izle edebilirsiniz. Artık kendi kitleye yönelik bu teknikleri hedef gerekir. Youtube pazarlama ile başlayan önce, bu konuda daha fazla bilgi edinmek. Artık kendi kitleye yönelik bu teknikleri hedef gerekir. Youtube pazarlama ile başlayan önce, bu konuda daha fazla bilgi edinmek.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Youtube Pazarlama 101:! Her şey Bilmeniz Gereken”

Leave a Reply

Gravatar